Belgium

Actie voor een propere Schelde

Mar 1, 2025 , 14:00 - 18:00
Kuitegemstraat 61, 2890 Puurs-Sint-Amands, België
Rik Hemmerijckx
verhaerenmuseum@skynet.be

Plasticafval is een belangrijk probleem in onze samenleving. Ondanks alle inspanningen om plastics geselecteerd op te halen komt er toch een hoeveelheid plastic in de rivieren terecht. Ook op de Schelde-oevers spoelt er elke dag plastic en ander zwerfvuil aan. Om dit probleem aan te pakken hebben JNM Klein-Brabant en het Emile Verhaeren Museum de handen in mekaar geslagen om een opruimactie langs de oevers van de Schelde op te zetten. De actie gaat door op zaterdag 1 maart 2025 langs de Schelde op het grondgebied van Puurs-Sint-Amands.

Plaats van afspraak: Parking van de Kinderboerderij in de Kuitegemstraat 61 te Sint-Amands om 14u.

Deze actie wordt mede ondersteund door Mooimakers en de gemeente Puurs-Sint-Amands.

Benodigdheden: werkschoenen of rubberlaarzen, handschoenen, werkkledij… Wij zorgen voor afvalzakken, grijpers,…

Kondig je deelname aan: – JNM: Marion Leyman (marionleyman@hotmail.com ) of E. Verhaeren Museum: Rik Hemmerijckx (verhaerenmuseum@skynet.be )

Share this action
Mar 1, 2025, 14:00 - 18:00
Kuitegemstraat 61, 2890 Puurs-Sint-Amands, België
Rik Hemmerijckx
verhaerenmuseum@skynet.be
Cleanup
Public cleanup

I will join this action!

We are happy to have you join us, fill in your details here so that we can register you for this cleanup. This way we can keep you informed of changes and updates about this action.

River Cleanup in action

Share your experiences